KDO JSME

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost působící v automobilovém průmyslu a specializující se na povrchovou úpravu pohledových karbonových dílů. Věříme v dlouhodobé obchodní vztahy, které jsou založeny na společných cílech, etických obchodních praktikách a jednotné snaze o vytváření mimořádných výsledků.

01. Naše vize

Být leaderem v oblasti lakování čirých laků. Spolehlivým partnerem, technologicky na špičce v oboru, disponujícím teamem zkušených profesionálů připravených poskytnout 100% kvalitu našim zákazníkům.

02. Naše mise

Jsme odborníci na lakování čirým lakem. Pokud chcete Váš produkt nechat vyniknout perfektním čirým lakem, misí naší společnosti je stát se vám tím pravým partnerem.

Chronologie

Jsme mladá společnost se slibnou budoucností. Naše prozatím krátká historie již vykazuje několik důležitých milníků, které rozhodují o našem dalším směřování. Reakce našich zákazníků a přicházející nové projekty jsou nám důkazem, že naše společnost se vyvíjí tím správným směrem.

2013

Na začátku byla idea

Naše společnost vznikla jako reakce na poptávku zákazníků po vysoce kvalitním lakování karbonových dílů určených pro automobilový průmysl.

2014

Dynamické začátky ve skromném prostředí

Naše společnost začala reálně svou existenci v roce 2014. Ve skromných prostorách s omezenými technologickými možnostmi, jsme začali pracovat na splnění vysokých kvalitativních požadavků našich zákazníků. Začali jsme budovat náš team, který se dodnes rychle rozrůstá. Produkce rostla z pár kusů na desítky až vznikla naléhavá potřeba po nových prostorech.

2014

ISO 9001:2008

V červnu 2014 jsme úspěšně prošli certifikací kvality dle normy ISO 9001:2008. Tento certifikát je základním dokumentem prokazujícím kvalitu řízení procesů v naší společnosti. Jako další krok jsme přistoupili k implementaci procesů dle normy ISO TS 16949.

2015

Stěhování

Z naléhavé potřeby po nových prostorech, se počátkem roku 2015 stala nutnost a naše společnost se přestěhovala do zcela nově vybudovaných výrobních prostorů v Chrášťanech u Prahy. Hala o velikosti 2300 m2 je dostatečným zázemím pro budoucí růst firmy.

Prostor je rozdělen na 2 části – přípravnu dílů před lakováním a dokončování v první části a samotnou lakovnou v části druhé. Hala splňuje vysoké standardy kladené na moderní průmyslový provoz a poskytuje nám kvalitní standard pro zajištění rostoucích požadavků našich zákazníků.